Hakunilan Huolto Oy, Vantaa

info@hakunilanhuolto.fi

Hakunilan Huolto Oy on pitkään toiminut kiinteistöalan yritys, joka toimii Vantaan ja Helsingin alueella.


Ota yhteyttä

Osoite

Kannuskuja 2, III-kerros (S-Marketin talo), 01200 Vantaa

Vaihde

Puh.  020 779 2300
Faksi 020 779 2319
www.hakunilanhuolto.fi
info@hakunilanhuolto.fi

Päivystys

Työajan jälkeen saat meidät kiinni seuraavasta numerosta.
Puh. 040 825 6433

Aukioloajat

Talviaikana 1.9. - 31.5.

ma        8.30 - 17.30
ti-to       8.30 - 16.00
pe         8.30 - 15.00

Kesäaikana 1.6. - 31.8.

ma          8.00 - 17.30
ti-to         8.00 - 15.30
pe           8.00 - 15.00

Sähköposti

etunimi.sukunimi@hakunilanhuolto.fi
 


Toimitusjohtaja, isännöitsijä 1.7.2017 alkaen

Antti Syrjälä, AIT, JET
puh. 020 779 2301
antti.syrjala@hakunilanhuolto.fi

Toimitusjohtajan sihteeri
Tuula Karhunen, KISI 
puh. 020 779 2306
tuula.karhunen@hakunilanhuolto.fi

Isännöitsijät

Ulla Haikonen, ITS
puh. 020 779 2305
ulla.haikonen@hakunilanhuolto.fi

Ari Rauske, IAT 
puh. 020 779 2330
ari.rauske@hakunilanhuolto.fi  

Birgitta Vesa-Lehtinen, ITS
puh. 020 779 2302
birgitta.vesa-lehtinen@hakunilanhuolto.fi

Martti Immonen, FMA
puh. 020 779 2303
martti.immonen@hakunilanhuolto.fi

Heikki Säilä
puh. 0400 401 858
heikki.k.saila@gmail.com

Huoltopäällikkö
Petteri Niemeläinen
puh 020 779 2309
petteri.niemelainen@hakunilanhuolto.fi

Ulko- ja konetöiden työnjohtaja
Jari Fjäder
puh 0400 432 520

Siivoustyönjohtaja
Marjut Jokinen
puh 020 779 2315
marjut.jokinen@hakunilanhuolto.fi